Vaša košarica je prazna

DOSTAVA

Ponudnik bo blago oziroma storitev dostavil v dogovorjenem roku.

Pogodbeni partner za dostavo pošiljk je Pošta Slovenije.

Cene artiklov navedene na spletni strani ne vključujejo stroška poštnine. Poštnina se izračuna pred oddajo naročila in je uporabniku jasno prikazana. Provizija Pošte Slovenije je že všteta v stroške poštnine in se dodatno ne plačuje. Poštnina za promet znotraj Slovenije znaša (razen, če je drugače navedeno - brezplačna poštnina):

Masa Cena v EUR z DDV
do 2 kg5,50
nad 2 kg do 5 kg6,50
nad 5 kg do 10 kg7,50
nad 10 kg do 15 kg8,50
nad 15 kg do 20 kg9,60
nad 20 kg do 25 kg10,60
nad 25 kg do 30 kg12,50
nad 30 kg do 40 kg14,50
nad 40 kg do 50 kg16,50
nad 50 kg do 100 kg22,00
nad 100 kg do 250 kg36,50
nad 250 kg do 600 kg56,00

Poslovni paket večjih dimenzij in paleta

Poštnina za promet izven Slovenije znaša (Za države v EU: Cena v EUR z DDV. Države izven EU: Cena v EUR brez DDV):

Državado 2 kg2 - 5 kg5 - 10 kg10 - 15 kg15 - 20 kg20 - 25 kg25 - 30 kg30 - 40 kg30 - 50 kg30 - 600 kg40 - 50 kg50 - 250 kg250 - 600 kg
Avstrija14,8017,1019,5021,8024,7027,2031,4060,00
Belgija19,0022,7028,2036,7046,1054,9062,40
Bolgarija27,0043,7075,70105,80136,70167,00200,00
Češka19,2022,7025,6029,4036,2043,9050,00
Črna Gora9,8025,8045,1063,3082,10100,20119,50
Danska27,0030,1046,1065,7082,50101,10119,20
Estonija27,0030,1032,9043,8056,3066,0076,30
Finska27,0030,1042,8058,4072,4085,70102,50
Francija27,0030,1046,1060,2074,4087,90104,90
Grčija27,0030,1046,1062,0078,4094,50109,60
Hrvaška7,608,3010,1011,4012,0013,2013,7025,0081,00140,00
Irska27,0030,1044,5060,2076,4092,30109,60
Islandija30,5049,3085,60120,30156,90191,00229,70
Italija19,2022,7026,9033,8039,5045,7052,0060,00
Latvija27,0040,7070,80100,30130,70160,50190,60
Litva27,0040,7070,80102,10132,70160,50190,60
Luksemburg19,2025,0039,7054,3069,1082,3097,80
Madžarska14,8017,1023,4029,5035,8042,2048,7060,00
Nemčija14,8017,1019,5021,8024,7027,2031,4060,00
Nizozemska19,2026,1039,7054,3069,1084,1097,80
Norveška31,4033,5053,9075,4097,50117,00139,20
Poljska27,0030,1046,1063,8080,4098,90116,80
Portugalska27,0030,1034,6047,4058,3070,4083,40
Romunija27,0040,7062,6085,70106,60129,70150,10
Slovaška19,2022,7025,6029,4036,2043,9050,00
Srbija20,2030,6047,4064,7081,8099,70116,50151,60186,10
Španija27,0036,2057,6080,20102,60123,10145,40
Švedska27,0031,7051,0069,3088,50107,70128,70
Švica31,9032,8033,5034,4040,8048,0053,90
Velika Britanija27,0030,1044,5060,2074,4090,10104,90
Združene države Amerike41,3050,1070,00101,04132,10161,10193,00

Riziko transporta prevzame ponudnik. Morebitno poškodbo ali količinski manjko mora uporabnik pismeno javiti najkasneje v roku 8 dni od prevzema blaga na e-mail .